| WeAreSmart a întrebat:

Ce este Opera Turbo ala pe care-l bifez in setari? se incarca mai repede paginile sau ce?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asa e, ajuta sa incarci mai repede paginile. Mozila firefox e cel mai bun oricum l-am testat si niciodata nu merge lent sau prost.

| WeAreSmart explică (pentru mgtow):

Mersi dar nu-mi place mozilla, de obicei foloseam chrome dar de cand i-am facut update se misca greu de tot. Am instalat Opera si mi-a placut mult de aceea am vrut sa aflu ce-i cu regimu ala turbo.

| sltlp a răspuns (pentru WeAreSmart):

Ideea ca ala turbo reduce calitatea imaginilor si nici nu ruleaza elemente de flash, ca sa incarce ceva mai rapid.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Cu opera turbo trebuie sa legi bine laptopul de masa.Eu nu l-am legat si a zburat pe geam, asa rapid a incarcat o pagina.

Daca nu ai viteza buna la internet nici cu opera supersonic nu se incarca mai repede.