| EugeNNio a întrebat:

Ce este un back up files la hard disk, de ce si cum se face? Multumesc!

4 răspunsuri:
| DutzyX a răspuns:

Back up files =ti se salveaza setarile de la momentul respectiv si acest backup dupa cum ii spune si numele.te poate ajuta in cazul in care pc'ul are o problema majora, sa.ti recuperezi anumite date

| DutzyX a răspuns:

De regula back'up files sunt puse in partia unde este instalat windows'ul.care de regula este partia C.deci nu, nu iti raman.

| EugeNNio explică:

Daca fac back up la o partitie de pe hard si apoi formatez acea partitie informatiile vor fi sterse sau vor fi salvate de back up files?

| Ilincaaaa a răspuns:

Back up files te ajuta sa recuperezi fisiere sterse de tine:*