| NiiiaaRawwr a întrebat:

Astazi vorbeam pe mess cu o prietena si dintr-o data mi-a aparut pe ecran o eroare care suna:"Windows detected a hard disk problem. Back up your files immediately to prevent information loss, and then contact the computer manufacturer determine if you need to repair or replace the disk." Nu inteles ce s-a intamplat cu pc-ul? Adica nu i-am facut nimic si nu prea stiu ce sa ii fac ca sa dispara eroare. Heelp! Fundita!

2 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Schimba-ti placa video mi -s-a intamplat si mie asta si dupa vreo saptamana pc=ul meu a fost mort... FUNIDTZA?

| NiiiaaRawwr explică:

Am pc de 2 saptamani cum poate sa se strice asa repede?