| Soare_Teodor_Cristian_1970 a întrebat:

Ce fac daca un update de la Windows 7 nu a fost instalat cu succes adica scrie "Failed" cum pot sa-l reinstalez(acel update)? !

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu mai instala update-uri, fiindca nu te ajuta prea mult. Ai windows cu licenta? Daca da, atunci instaleaza update-uri. Dar, daca nu e cu licenta, nu mai instala update-uri, fiindca exista o actualizare care iti va detecta faptul ca n-ai windows cu licenta, si iti vor aparea tot felul de chestii pe desktop.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Sunt tutoriale pe net scrie pe google ce doresti si dai videoclipuri.