| tony98 a întrebat:

Ce face acel cip ghetelor de fotbal? http://www.sportsdirect.com/......ots-203128

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| catalin212121 a răspuns:

Salut cipul acea are rolul de ati vedea cu cata forta lovesti mingea, cat de repede ai alergat in acea zi, cati km ai alergat la acel meci atrenament etc... eu am ghete adidas f50 adizero rosu + albastru si cip happy

| catalin212121 a răspuns:

Adidas miCoach Speedpod este un cip de înregistrare a datelor care se potrivește în toate miCoach gata Adidas ghete de fotbal, gata pentru a urmări fiecare mișcare și înregistra statisticile pe teren, inclusiv alerga distanța, viteza maxima, viteza medie, și mai mult.