| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti ca sa nu va plictisiti? eu de la un timp am inceput sa dau de plictisealastraight face

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Păi, ies afară, mă duc la cumpărături, ies la un fotbal, ies la un suc cu prietenii, şi multe multe altele, dar îţi poţi căuta un job pentru plictiseală.
Pa, pa

13 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Eu raspund la intrebari pe TPU sau mai bag un joc pe calc

| cornel a răspuns:

Ce sa dai?:S

| cornel a răspuns:

Iesi afara. te uiti la tv. faci treabahee hee

| Petronela a răspuns:

Stau pe TPU, mess, vorbesc la telefon, ies afara in parc, mall-uri, citesc o carte etc...

| Bacteriuță a răspuns:

Ma uit la un film, ma joc ceva, citesc, dansez \m/ :X, ascult muzica thinking, mess, tv, desenez, uneori ma apuca sa fac curat laughing. daca e mama acasa joc canasta cu ea thinking, TPU happy, daca am cu cine ies afara, fac poze happy, etc etc happy ai ce face, totu' e sa ai imaginatie thinking laughing

| traficanta a răspuns:

Ce fac atunci cand ma plictisesc? imi chem fetele sau ma duc sa ma intalnesc cu ele, citesc, fac sport, curatenie, si ascult muzica la maxim sa mo0ara vecinii de ciuda se stiee laughing

| Cherisheverything a răspuns:

Ies afara, invit prieteni la mine, Mall, Mc, Filme, jocuri, diverse activitati, carti - de citit si de joc laughing

Te pup si distractie placuta happy

| Fallen1Angel a răspuns:

Asculta muzica, joaca-te ceva, iesi la un suc cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am multe teme de vacanta. aproape zilnic-scriu, citesc. Dar in timpul liber ies afara cu prietenii, vb la tel, stau pe mess sau pe site`uri gen: trilulilu.ro, sunphoto.ro, clopotel.ro, ladypopular.ro, tpu.ro (bineinteles), facebook.com, desenatori.ro. Tu poti sa-ti gasesti diferite activitati de facut. Daca ai talent la desen iti recomand site-ul desenatori.ro. Daca iti place sa citesti intra pe wattpad.com si cauta orice carte vrei ( sunt foarte multe cari pe care le poti citi online). Daca iti plac jocurile de cultura generala intra pe conquiztador.ro si joaca-te... Poti sa compui poezii thinking nu mai stiu laughing.

| sweet_3921 a răspuns:

Va raspund la intrebari laughing laughing

| justafreak a răspuns:

Citesc.

| Nicoleta_Irina_1996 a răspuns:

Pai ca iti zic 1. Citeste o carte 2. joaca jocuri ca de genu second life si IMVU 3. Iesi pe afara cu prieteni 4. joaca fotbal 5
Uita-te la fime 6. asculta muzica 7. Joaca-te prin casa cu un prieten
Funda? happy

| ala_9905 a răspuns:

Da, si eu. poti oricand sa...sa iesi afara, chiar daca nu ai cu cine!
iesi prin parc, si sigur o sa gasesti ceva de facut. daca te pasioneaza fotografia, poti sa iti iei aparatu si sa faci poze prin parc, sau sa iti propui sa faci un studiu, care presupune sa stai in parc pe banca si sa numeri oamenii care treclaughing sau ceva de genu asta.thinking