| Anaa939839393 a întrebat:

Ce firma recomandati la imprimante? HP sau Canon?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

HP-ul. In cei peste 20 de ani de cand am imprimante am avut de toate: Cannon, Epson, HP, Samsung, etc. Am acum un HP Tank si sunt foarte multumit de ea. La 23 august implineste 2 ani. Nici una nu a rezistat atata. Ba s-au infundat cartusele, ba s-a stricat cartusul din punct de vedere electronic, ba nu stiu ce.

Bula
| Bula a răspuns:

Am imprimanta laser HP, functioneaza perfect de peste 10 ani.
Am avut si 3 imprimante cu cerneala Canon, dar am scapat de ele din cauza problemelor mecanice (antrenare hartie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din propria mea experienta va recomand HP, prea multe cheltuieli cu cannon sau EPSON, dar HP e bun

| 1234568807 a răspuns:

Nu iti recomand cannon, tusul de la cannon e foarte scump, dai cate 200 de lei pe tus, Hp nu stiu cum e, dar eu iti zic de cannon din propria experienta