| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

Ce format trebuie sa aiba videoclipurile ca sa le pot pune pe mp4?

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Marea majoritate a mp4 playerelor citesc fişiere. amv Trebuie să ai un program de convertit în cutie pe un cd. Dacă nu caută pe google "free avi to amv converter". Baftă!
Fişierele mp4 sunt redate de ipod prin iTunes.

| hamsterx a răspuns:

Format mp4 sau 3gp big grin cam atat...thinking depinde de mp4 big grin

| OnWeed a răspuns:

Depinde de MP4, nu toate citesc formatele standard. mp4 si. avi. De exemplu MP4-urile de la Samsung folosesc un format numit. SVI.

| dof21 a răspuns:

Cocostârc într-un picior, ghici ciupercă cei?
Păi ţi-ai răspuns singură la întrebare drăguţă: MP4-ăsta este formatul.

| dof21 a răspuns:

Pai ce MP4 ai? Măcar atat să ştim şi noi dacă vrei ajutor.

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ explică:

Intrebam pentru ca am incercat sa pun in format mp4 si AVI si nu imi merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aiba un format mp4 tongue

| assus a răspuns:

Wma. cred

| madtiger a răspuns:

In general pentru telefoane, i-poduri merge formatul. 3gp, sigur o sa iti mearga in format. 3gp happy

| anooonim a răspuns:

Nu... eu am avut mp4 si formatul trebuie sa fie MTV (da id uh sa-ti dau driverlul) id meu este mircea_ronaldo84