| diamant94 a întrebat:

Ce frecventa am si eu la ram? http://uploadimage.ro/images/19628325002034758963.jpg sa raspunda cine stie urgent,

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WPP a răspuns:

Salut, in poza respectiva poti sa vezi decat specificatiile procesorului!

| diamant94 explică (pentru WPP):

Si cum pot afla si eu pe ce frecventa am rami?happy

| diamant94 explică (pentru WPP):

Cum pot afla si eu frecventa ramilor?happy

| WPP a răspuns (pentru diamant94):

Cea mai usora cale de a vedea ce frecventa ai la ram (si cea mai sigura) este sa te uiti pe el fizic sa vezi ce scrie pe eticheta lui (90% din placutele ram au eticheta).

| Barsan a răspuns:

Ai 401.8Mhz (mega herti)

| IonuțD a răspuns:

Să răspundă doar cei care se pricep. Dacă aveți de gând să scrieți: Caută pe Google sau să descarce CPU-Z sau Everest, mai bine o lăsați baltă.

| IonuțD a răspuns:

Uită-te pe plăcuța. La mine scrie și pe placa pe care am scos-o și pe cele cumpărate. Am uitat să-ți zic aseară.

| Paghici_Eduard-Alexandru_1992 a răspuns:

Ai 2009.2 mhz, adica un pic peste 2 Ghz