| DONO a întrebat:

Ce imi puteti spune despre laptopul Dell inspiron d410? Pe net nu am gasit mai nimic. Daca imi puteti spune cate ceva despre el as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti pot spune despre modelul respectiv, insa eu am un Dell de 5 ani. E adevarat ca acum e pe post de desktop (pentru ca nu mai tine bateria nici 10 secunde laughing ), insa nu am avut deloc probleme cu el. Daca vrei sa il cumperi, sa te uiti numai dupa eticheta cu Made In... Al meu e fabricat in Irlanda.

| DONO explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos dar eu vroiam ceva despre el, ce piese are, ca asa stiu ca firma Dell e foarte buna, dar eu nu il iau ca sal tin cat mai multi ani ci sa fie bun big grin. Oricum mersi mult.

1 răspuns: