| IonuțGabriel1305 a întrebat:

Ce îmi recomandati dintre: Samsung j3 2017, Allview x3 soul style si Huawei p9 lite mini? Allview este mai bun din toate punctele de vedere, dar multi ma sfătuiesc sa nu il iau ca firma nu e ok, sunt chinezării cica. Voi ce ziceti?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Am un Allview x1 soul mini de 4 ani si inca merge bine, deci daca ai grija de el, n-ai de ce sa-ti faci griji. Recomand Allview-ul, dintre cele 3 e mai bun.

| Nevroza a răspuns:

Iti recomand Samsung j3 2017, am si is multumit de el. Jocurile se misca bine, iar camerele fac poze bune. Allview sa nu iti iei ca am avut si a ajuns sa faca cunostinta cu gresia.

| Iulian_Adrian_1999 a răspuns:

Eu iti recomand Allview x3 soul style, si e cel mai bun dintre telefoanele pe care le-ai zis tu. Are specificatiii bune la pretul lui.