| Ax a întrebat:

Ce importanta are like-ul pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Pai prietenii tai noi vor vedea cat de multe like-uri ai la o poza si isi vor da seama ca multor/putinor persoane le place si nah`
e un fel de a da valoare acelei fotografii
Eu de exemplu am 150 de like-uri la o poza si sunt multumitahee hee

2 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Daca dai like la o fotografie inseamna ca acea fotografie sau persoana din poza iti place. Atat ^_^

| theBella a răspuns:

Pai de exemplu o prietena are o poza care tie iti place.ii dai like.to like=a placea in engleza.si poate iti da si ea tie un likehappy de exemplu.big grin