| anonim_4396 a întrebat:

Ce impresie v-a lasat "tableta PC" Microsoft Surface?

http://www.youtube.com/watch?v=jozTK-MqEXQ

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca are si intenet explorerlaughing

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Eu nici acum n-am inteles daca era un crash atunci cand spunea Sinofsky ca poate sa navigheze "SMOOTHLY" rolling on the floor

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Era crash. daca ai fi vazut originalul, alearga repee la un momentat si schimba tableta. deci cand ne cumparam acea tableta, s luam mai multe, ca asa se rezolva problemalaughing

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Pai care original? Si-n video-ul de aici arata cand o schimba. Insa n-a schimbat tableta cand facea browsing cu IE, ci cand era prin Metro Start Screen si nu cred ca-i mergea bine touch-ul, asta o data, insa mie mi s-a parut altceva! Nu avea o aplicatie instalata! Ia uita-te si tu pe la minutul 14. Mie asa mi se pare. Pe a 2-a tableta gaseste aplicatia aia pe care voia s-o comenteze.
Internet Explorer n-are nicio treaba! Astea-s glume expirate, iti zic eu. IE10 e chiar motorul Metro si al Windows 8. Nu mai e IE ce era odata la versiunea 6. Acum e treaba serioasa.

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Era ientenet explorer, e itnepase, el apasa acolo sa revina la home. Crede-ma, ie daca nu se inoieste 100% si doar se incearca reparat o sa ramana cu probleme.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Unde vezi tu asta? Uita-te la minutul 14. El se duce si schimba tableta cand ii trebuie Netflix ala sau ce era. M-am saturat de prejudecatile astea despre IE. IE "nu se incearca reparat", ci este upgradat, ca orice alt browser de la o versiune la alta, bine, la Google Chrome si Firefox e mai mult vorba de update-uri, nu de versiuni noi, avand in vedere numarul infim de imbunatatiri. Intre IE10 si IE8 e diferenta colosala! O versiune de IE iese la cativa ani buni, dar iese, taica, cu progrese majore!

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma, uita-te de la minutul 12, os a intelegi ce zic