| cristianzgz3 a întrebat:

Ce inbunatatiri as putea sa-i fac la acest laptop intel celeron procesor 1.86,grafica 252 mb, 80gb hdd ca sa mearga wd vista bine ca eu unu nu as vrea sa ma intorc la xp
multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Pune-i xp e prea slab pentru vista sau win7

| Favorite a răspuns:

Lasa Wd la laptop exact cum e el.Ca s-ar putea sa-l stricilaughing Si lasa XP ca e bunhappymult mai bun de cat wd 7 ultimate.App sti dc i se zice ultimate? pentru ca e ultimul aparut...concluzie wd 7 ultimate =prost si vista=super prost.Asa ca Lasal asa nu te apuca de setari happy Satul meu