| Naticris a întrebat:

Ce inseamna aceasta statistica? netu meu merge fff greu si se blocheaza intruna, care ar fi parametri normali? Viteza de download: 1101 kbps (137.6 KB/sec rata de transfer) Viteza de upload: 293 kbps (36.6 KB/sec rata de transfer) Ping: 97m s Thursday, October 11, 2012 6:10:24 PM

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Schimba Browser-ul. downloadeaza google chrom.Si eu am avut Internet Explorer si mi se bloca intruna..am downloadat google chrom si merge foarte bine.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Sau Mozilla Firefox, eu îl folosesc de vreo 5-6 ani şi merge PERFECT!