| ZapaciLaa a întrebat:

Ce inseamna camera VGA?

Răspuns Câştigător
| DSGline a răspuns:

Camera VGA este o camera care are o rezolutie mica. Am avut telefon cu camera VGA si face poze in rezolutie de 640x480, le face foarte neclare. Acum au un satio de 12 Mpx, dar este o diferenta mare, are o rezolutie de 4000x3000. Ordinea camerelor este de VGA(0. 3mpx), 1mpx.1.3 mpx, 2mpx, 3. 2mpx, 5mpx,8, 1mpx,12mpxwinking

6 răspunsuri:
| Dragosh9988 a răspuns:

Dupa VGA trebuie sa urmeze niste cifre deoarece aceasta inseamna rezolutia camerei tale. Funda te rog!

| whitelord a răspuns:

Este camera cu cea mai slaba calitate, avand o rezolutie sub 1 Megapixel.acum nu mai este folosita.modelele vechi au camera vga.

| Ezyo a răspuns:

Camera foto pentru telefoane mobile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VGA este prescurtarea de la Video Graphic Array.Asigura o rezolutie maxima640 x 480 pixeli in 16 culori din paleta de 262, 144. Cmera VGA nu este numai la telefoanele mobile.

| Alexandru_Nacu_1998 a răspuns:

VGA= Vad Giste Ametite. laughing

| zetisonu a răspuns:

The June CCL event has showcased https://paperio2.io an impressive array of exotic weaponry that highlights the remarkable advancements in modern combat technology.