| 4evergentleman a întrebat:

Ce înseamnă cand îți apare notificare de la tiktok că ai primit un mesaj de iubire? Nu l-am găsit în notificări și odată parca le-am văzut dar a apărut sub forma unui clip care era deja șters când începusem să îl vizualizez! Mesajul asta mă gândesc că îl primesc mai mulți utilizatori tiktok, gen ca un tag? Nu un clip sau mesaj personal trimis/făcut unei singure persoane? Ați primit și voi astfel de mesaje? Am căutat notificarea și nici nu o mai găsesc.

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Creatorii de conținut, în special cei mari, au posibilitatea de a trimite notificări referitor la conținutul lor cu un mesaj ales de ei. Este clar ceva care să îți atragă privirea și să te facă să dai click. Orice pentru vizualizări.

| vladutzuu27 a răspuns:

Am avut înainte TikTok, l-am șters acum vreo 2 ani, deoarece simțeam că nu mai pot fi satisfăcut de nicio experiență, ceea ce îți recomand să faci.

Cât despre notificare, este o notificare push, nerusinată, de genul celor cu promoții, sau pur și simplu chestii aleatoare, doar doar sa intrii in aplicație și să te sugă înăuntru, că să stai cat mai mult