| aleza21 a întrebat:

Ce inseamna phpnukeen toolbar?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Este o metoda de promovare a PHP Nukeen. Probabil ai instalat ceva de acolo si ti-a intrat si toolbarul care acum se afla pe browserul tau implicit! Iti recomand sa-l dezinstalezi ca iti ingreuneaza browserul!
Internet Explorer users

1. Click the Start button and then select Settings > Control Panel > Add/Remove Programs.
2. In the list of programs, find the PHPNukeEN toolbar, select it, and click Change/Remove.

Firefox users

1. In your browser menu, select Tools > Add-ons.
2. Make sure the Extensions tab is selected.
3. Select the PHPNukeEN toolbar.
4. Click the Uninstall button

| nelu13 a răspuns:

Este un toolbar la fel ca multe altele daca vrei sa vezi cum arata si ce poti sa accesezi direct din el uitate aici http://phpnukeen.ourtoolbar.com/

| Maiels a răspuns:

Umm incerca sa traduci desi suna idiot uite:bara de unelte...ca sa inteleaga toti...

| Vallynike a răspuns:

Un mic virus! Nu til baga ti se face o bara sus la internet si nu te lasa sa iti faci treaba bine pe internet si iti da si virusi multi Funda plz!happy