| Ellutza98 a întrebat:

Ce inseamna phpnukeen toolbar? E bine sa il dezinstalez? funditahappy:*.

Răspuns Câştigător
| Marian_6643 a răspuns:

Daca nu ai nevoie de ea o poti dezinstala. Este o bara la browser din care poti accesa diferite site-uri. Mai exista si yahoo toolbar din care poti intra la yahoo, mai exista si winamp toolbar din care intrii pe site la winamp si multe altele. Din phpnukeen toolbar poti intra pe twiter... vezi tu -> http://img341.imageshack.us/f/phpnukeentoolbar.jpg/ aceasta este phpnukeen toolbar. [ Fundita? ]

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat