| StroeDenisa749 a întrebat:

Cum dezinstalez un toolbar?

Răspuns Câştigător
| Dănuțell a răspuns:

Toolbar la internet? Daca nu ma insel.Pai daca ai "Google Chrome" dai asa.Acolo sus unde scrii linkul pui urmatoarea comanda : chrome://extensions/,iar dupa aia o sa iti apara un tabel cu Toolbarurile si de aici poti sa stergi,sa activezi,si sa deactivezi. Daca nu te descurci asa incearca urmatoarele: Intri in setari,dupa aceea trebuie sa fie in stanga asa : Istoric; Extensii; Setari; Ajutor; Si tu alegi extensii, si la fel, de acolo activezi, stergi, si dezactivezi.La celelalte brosweruri nu stiu. Sper ca te-am ajutatwinking Bafta!

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Din contro panel; 0

| CoL00SaL a răspuns:

Start-Control Panel-Programs-Programs and Features...si in lista cauti cum se numeste acel toolbar dai clik dreapta si uninstall.Banuiesc ca ai Win7.Succes!

| ariamont a răspuns:

Intri in control panel, cauti dezinstaleaza programe, cauti numele toolbarului si dai pe dezinstaleaza.