| anonim_4396 a întrebat:

Ce interfata are acest Hard Disk?
http://imgur.com/6YkB3MD

Răspuns Câştigător
| SilverF8ith a răspuns:

Intai de toate trebuie sa stii care ii difereta intre 1 2 sau 3 diferenta intre ele este viteza de transfer si dupa cum scrie acolo este de 150mb/s inseamna ca este sata1 sa fiu mai explicit. Daca viteza te transfer te intereseaza cauta un SSD are cea mai mare viteza de transfer daca compatibilitatea te intereseaza cu placa de baza... atata timp cat calculatorul nu este mai vechi de 2005 sigur se potriveste. Bafta in continuare!

2 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi cand spui interfata dar este un HDD de 250GB pe SATA...

| anonim_4396 explică (pentru SilverF8ith):

Sata, sata 2, sata 3?