| Straw a întrebat:

Hard Disk-ul meu pare zgariat. Nu stiu daca e normal sa aiba acele pete sau a pătit ceva. E ok?

http://imgur.com/eesy4e4

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

E normal, n-are nici o treaba. Sa nu iti treaca prin gand sa il desfaci ca atunci l-ai stricat. Chiar si un fir de par strica un hardisk.

| K0sti a răspuns:

Nu vedem nicio pata, unde vezi tu pete?

| vladaia a răspuns:

Nu e nicio problema stai calm acela este capacul de la motoras. Eu nu iti recomand sa umblii cu hdd-urile asa cum vrei. Sunt foarte fragile. Un sfat: nu te baga daca nu cunosti