| Vlad1428 a întrebat:

Ce jocuri ar puteam merge pe :
CPU: AMD Athlon x64 X4 Quad Core 2. 8GHz
RAM : 4GB
Video : nVidia GeForce GTX630 2GB

PS : Jocuri 2012-13

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghosts,BF4,GTA V daca e sa apara, Metal Gear...FIFA 14, etc, dar iti spun de acum 2, 8 GHz nu prea e bine, mai bine iti iei un i3, i5 happy

4 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Call of duty ghosts cu minim merge ar fi fifa 2014 metal gear battlefield 4 daca merge nu stiu nfs rivals War of the Vikings

War of the Vikings
Strike Suit Zero
MechWarrior Online

Crysis 3
Assassin’s Creed IV: Black Flag
Assassin’s Creed: Liberation HD

Grand Theft Auto IV
Assassin's Creed III
Battlefield: Bad Company 2
poftim cateva jocuri ale mele tie pe minim cred ca merg sau jumatatea ar trebui sa mearga scuze eu am investit in calculator si mie toate merg pe maxim

| Vlad1428 explică (pentru Christian826):

Baaa ......la mine GTA IV merge pe maxim! si Bad Company 2 la fel, nu mai zic de Assassin's Creed 3, daca AC IV : Black Flag mergea pe mediu

| Christian826 a răspuns:

Bine frate nu am zis ca nu merg eu am zis numai ca nu toate merg pe maxim