| agent00o a întrebat:

Ce jocuri de strategie mai stiti in afara de metin, triburile, the west, Erepublic, ceva main nou, de actualitate (ma refer online)si sa para cat mai reale nu cu monstriii, etc.Sa fie cat mai reale(simulatoare). Spun inca o data cu cu monstriii, batati, cat mai real. V rog mult help me!

5 răspunsuri:
| agent00o explică:

Va rog mult ajutati-ma

| Iliutz a răspuns:

Age of empires online, caesar, grepolis.

| valentinaAJ a răspuns:

Umm stiu niste jocuri, dar unele sunt horror:
Five nights at Freddys
si celelalte animal jam, club penguin, transformice, minecraft (trebuie download la asta -.-)si cam atat dar o sa iti mai trimit.happy