| OmulSubtare a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe calculator?
Procesor : 3.00 Ghz
Ram: 1.00 Gb
Video: 8 bit
:d

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ce placa video? 8bit?!?!? adica 256 de culori? nu inteleg, mi se pare imposibil, poate vrei sa zici 8MB de memorie (posibil sa fie un netbook mai vechi). si nu stiu sincer ce jocuri ai putea juca, adica si alea de prin 2000 (ca de exemplu nosferatu, project igi 1 sau wolfenstein) cer 64MB de placa video.

| 0x11111051 a răspuns:

De prin '90

| Gabi05 a răspuns:

Numere,numere si iarasi numere.Nu mai postati numere, nu ne ajuta cu nimic, daca puneti numere.
Specificati modelul exact al procesorului, placa video cum se numeste.
Ce treaba are busul cu arhitectura/frecventele memorie.
Nu busul ajuta in gaming.
Daca vrei raspunsuri corecte, specifica exact ce ai

| Vasu27 a răspuns:

Mario.