| Mihaita23 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pentru 1400 lei? Vreau sa il folosesc pentru jocuri.Cum fac sa am internet pe el ca nu ma pricep am doar 12 ani.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cam asa ceva. http://bit.ly/Lh4jSD. Ai reducere 10% la orice laptop pe acel site, deci te va ajunge pe la 1450 lei. E cam singurul care sa aiba o palca video dedicata, foarte imporntanta daca vrei si joculete. Are numai 2 gb ram, dar is d eajuns pentru internet,, si chiar si pentru jocuri de gen fifa. Legat de internet, trebuies a convingi parintii sa faca un abonamnent ceva la intenet pe fir, sau sa iei un stick de internet(care e mult mai lent)

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Laptop pentru gaming?rolling on the floor
Glumesti? Pentru jocuri s-au inventat consolele.

| Delyuka a răspuns:

Cumpara-ti un router sau un stick pentru net

| Andrei117 a răspuns:

N-ai ce face?! laptop pentru gaming?! daca iti iei un pc de pana in 1400 lei e super bine nu laptop! sau daca vrei doar pentru jocuri ia-ti console... dar pentru PC uite un site : http://www.emag.ro/......82/last/f3

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 1400 lei nu prea iti iei un laptop sa te poti juca pe el.

| cătă08cătă a răspuns:

Unul bun.laughinglaughing)

| Mihaita23 explică:

Eu NU vreau pentru jocuri precum fifa sau need4speed sau counter, vreau pentru jocuri online fara descarcare de pe internet ca ogame sau jocuri miniclip.

| theoanna a răspuns:

Buna... eu am unu de la Packard bell(e micut)dar pentru ce vr tu sa faci cu el eu cred ca e bun, iar pentru net ia-ti un router
sper ca te-am ajutat, funda?