| edygman a întrebat:

Ce laptop pot sa-mi i-au pana in 2000 lei? Eu l-as vrea pentru jocuri.

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Pentru jocuri te sfatuiesc sa iti iei un desktpop si nu laptop pentru ca este mult mai adecvat pentru jocuri este mai ieftin si cu performante mai mari.

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Da de voietongue

| xXRauLXx a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa iti ieI un Acer de 2400 LEI ca si al meu pentru ca il am de 1 an si imi merg toate jocurile programele si are si spatiu imens total de400GB SI SUNT FOARTE MULTUMIT