| hUnTERRRRRR a întrebat:

Ziceti-mi si mie un Laptop pana in 2000 lei pentru cs go si alte jocuri ca se se merite.

10 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Daca nu ai neaparata nevoie de laptop fa-ti un desktop pe piese, sau si un sistem gata facut tot te ajunge mai ok decat un laptop.

| hUnTERRRRRR explică (pentru Eduard619):

Vreau laptop pentru un var care pleaca in strainatate

| Crisstinayy12 a răspuns:

Cu banii aia man... Ce poți găsi

| TTSP a răspuns:

De 2000 nu prea îți poți lua un laptop foarte calumea... Mai bine îți faci un calculator, vei ieși mult mai câștigat, îți garantez. Dacă te-ai hotărât să îți faci calculator, ii poți întreba pe cei de la PC garage să îți facă un sistem în 2000 de lei sau daca vrei îți fac eu unul(aleg niște componente destul de bune in 2000 și îți spun).

| hUnTERRRRRR explică (pentru TTSP):

Vreau laptop pentru un var care pleaca in strainatate.

| TTSP a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

A,ok. Laptopul care l-am lăsat ar fi o soluție bună. Sper că te-am ajutat! Acest laptop are placa video dedicată, ceea ce e mult mai bine pentru gaming. Poți să îi mai adaugi încă 4gb de RAM pentru o performanță și mai bună(tot nu depășești 2000 de lei).

| hUnTERRRRRR explică (pentru TTSP):

Daca ar merge link ul ar fi super.

| TTSP a răspuns:

Uite și un model de laptop de la eMag:
https://m.emag.ro/......D3T69NBBM/
După cum am spus mai sus, îți recomand un PC la 2000 de lei, decât laptopul.
P.s Laptopul e un Asus la 1650 de lei(l.am ales pentru că are cele mai bune specificații laptop prețul lui).
Faci cum vrei, dar pentru cs go sau alte jocuri, vei avea mai multe fps-uri pe PC decât pe laptop.

| TTSP a răspuns:

Caută pe eMag : Laptop ASUS A541UV-GO753. E cel la prețul de 1650 de lei, dar nu uita, ar fi bine sa ii mai adaugi încă 4gb RAM, oricum nu depășești 2000 de lei.

Răspuns utilizator avertizat