| Feyenooord666666 a întrebat:

Ce marca de cantar digital sau clasic puteti recomanda?

Momentan am un daewoo digital dar nu sunt deloc multumit.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Despre ce cîntar vorbesti, de cîntarit alimente sau cintar de baie de cîntarit oameni, ca sunt două tipuri de cîntare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca te referi la cîntarul din baie pe care te cîntaresti zilnic, recomand Tefal sunt foarte bune au afișaj digital si nu dă nici o eroare.

| Feyenooord666666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Exact la ala ma referam. mersi de pont

| doctorandus a răspuns:

Eu am un cântar Xiaomi 2. Are afișaj, merge și prin Bluetooth, poate cântări obiecte mai mici.

| Feyenooord666666 explică (pentru doctorandus):

De ala numa chestii nasoale am citit.

| doctorandus a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Mai am un cantar electronic mai vechi, de la alta marca si mare diferenta intre ele nu e.