| Aoxkajcjw a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un cantar cu pret sub 50 lei (sa fie probat sa nu iau si sa nu mearga bine sau chiar deloc)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din propria experienta nu sunt bune de nimic. Un cantar electronic cu garantie costa mult. Mai bine ia-ti un cantar mecanic. Se poate regla la zero si nu greseste mult in cantarire. Un exemplu: http://bit.ly/2EW18Si

| Aoxkajcjw explică (pentru Salontanul):

Toate sunt bune alea mecanice?

| Salontanul a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Daca nu-i defect da. Chestia este ca alea se pot regla. Pe cand cele electronice arata intr-un loc o greutate, in altul alta, etc.

| Aoxkajcjw explică (pentru Salontanul):

Hmm bine o sa caut alea sunt si mai ieftine chiar daca nu arata asa bine sa isi faca treaba mersi

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei isi spun unul daca isi indica cate kg vrei sa ai, e ok? alea sunt pana in 100 de ron, vrei ceva serios recomand BOSCH, costa vreo 150 de ron

| Catrice a răspuns:

Mergi la un SH din orașul tău și găsești și la 10 lei.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti sub 50 de lei.