| raul93 a întrebat:

Ce mi-ati recomanda intre telefonul LG optimus Black sau Nokia 700?

10 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

LG optimus Black

| Takocska a răspuns:

Nokia

Răspuns utilizator avertizat
| aspir69 a răspuns:

Optimus blackwinking

| aspir69 a răspuns:

Lg optimus are : Ecranul mai mare, camera de 8 mp, camera secundara de 2 mp, sistem de operare android 2.2 ce vrei mai mult de la acest telefon? Funda?

| valeeExpress a răspuns:

Lg Optimus Black, e mai frumos si mai bun... funda?

| paramore_7972 a răspuns:

Poate ca LG ul este foarte drgut, dar o sa se strice dupa doua luni...sora mea si'a dus LG ul la reparat de 4 ori intr'un an.

| aspir69 a răspuns (pentru paramore_7972):

Nu este adevarat, eu am un LG gs290 si este foarte bun, mi-a cazut de mai multe ori pe jos si nu are nimic si in plus se misca foarte bine. Dar nu am avut nici o problema cu el si il am de un an.

| paramore_7972 a răspuns (pentru aspir69):

Nu stiu...eu iti zic ce s-a intamplat cu al surorii melehappy

| Cosmin4Fan a răspuns:

LG optimus Black!