| Nutzuu a întrebat:

Ce părere aveți de Nokia Lumia 625? Meg jocuri bine pe memoria de 512 MB RAM? Pe windows phone sunt jocuri precum Traffic Racer, Subway Surfers, Asphalt 8, Need For Speed, Gta Sa? Să-l cumpăr? Cum stă treaba cu Windows Phone, e bun?
Dau funa, vreau cât mai multe răspunsuri!

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Windows phone e total diferit fata de android mai ales ca design si al jocurilor. Intra pe windows phone store sa vezi ce jocuri exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg bine jocurile.Cel putin Asphalt merge perfect.

| cocp a răspuns:

Buna si ieu am unu e foarte bun, numa mai grau de folosit ieu iti recomand sa-l iei, da trebuie sa i pui card de memorie si tupa usa poti sa pui ori ce joc ai vrea, iti recomand de 8gb
, funda

| Nutzuu explică (pentru cocp):

Am card de 8 GB!

| Naghi_Ciprian_2000 a răspuns:

512 mb e prea slab sa ruleze jocuri bune

| CinevaNou a răspuns (pentru Naghi_Ciprian_2000):

E vorba de windows, nu android! aici n-ai nevoie de 2gb ram ca sa-ti mearga notepad bine.