| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de tableta aceasta :
http://www.flanco.ro/......brown.html

Vă mulțumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O parere foarte buna. E de calitate si eprformanta in acelasi timp. Sa speram ca va primi update la andoid 4. 0 de la 3. 2

| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/review-asus-eee-pad-transformer-tableta-2-in-1.html
Noi am testat tableta, gasesti aici impresiile pe care ni le-a lasat.
O gasesti si la eMag cu 3G, la 1. 889 Lei. Mi se pare mai avantajos asa. Succes!

| RawGrey a răspuns:

Stiti niste tablete mai performante? In jur de 10-16 milioane?big grin Va multumesc