| Cyrano a întrebat:

Ce părere aveți despre laptopurile LENOVO? Sunt avantajele și dezavantajele? Ce probleme apar în mod frecvent?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Bateria tine destul de mult daca nu te joci si ti alea pe la mediu gen luminozitatea si performanta procesorului. E silentios desi asta intalnesi la multe laptopuri boot up ul e rapid dar bine inteles variaza in functie de anumite lucruri. Sunetul e clar si volumul e ok totusi se putea un pic mai tare. Nu se va incalzii suficient de rau ca sa iti dea crash pe al meu il folosesc la jocuri si pana de curand nu am avut cooler l am cumparat ca ma uit la filme si navighez pe net din pat il pun pe burta si ma incalzesc de ma gasesc toti dracii laughing) alt motiv nu am gen aolo daca nu ii pun cooler nu pot juca ca se prajeste laughing sunt facute destul de compact insa Asus e mai bun la acest capitol.majoritatea au si tastatura numerica. dezavantaje nu prea sunt am auzit ca lumea nu prea apreciaza amd eu nu am avut probleme cu asta. imi e frica cu porturile usb daca dau cu mana din greseala le pot strica destul de usor deja am unul care nu prea face contact bine insa asta e pentru ca sunt eu natarau laughing alta problema daca o poti numii asa e materialul din care e facut e un fel de plastic sau aluminiu negru nu prea stiu insa se murdareste foarte usor iar eu fiind disperat dupa curatenie imi vine sa ma dau cu capul de pereti cand il vad plin de amprente xD. incarcatorul care il am ma enerveaza e mare si greu dar macar ma pot apara de caini cu el laughing ca asta ar fi eu sunt multumit de el insa fiecare model e diferit tongue

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cele mai bune laptopuri, dar doar gama business class! Cu preturi pe masura, evident! Restul sunt o apa si un pamant! Chiar nu conteaza ce iei!

Gama busines refurbished: http://www.epasystems.ro/product/laptop-lenovo-thinkpad-l520-core-i3-2350m/

http://www.epasystems.ro/product/laptop-lenovo-thinkpad-t410-core-i5-520m/

Sau noi: http://www.pcgarage.ro/......-business/

| Sarcopt a răspuns:

Salut! Eu am un Lenovo G710 i3 17.3" find primul meu laptop şi pot să-ți spun că sunt foarte mulțumit de el.