| zxzx a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop? Ce are bun si ce nu?

http://www.emag.ro/......EGDVKBBBM/

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ce vrei sa-l folosesti? Eu iti spun ca e bun de navigat pe internet si atat. Nu poti instala programe cu cerinte mari cum ar fi Photoshop, Autocad, After Effects, Cinema 4D, Cubase, Sony Vegas,,, etc. Alte programe mici merg fara probleme. De jocuri nici nu mai vorbesc, te joci in browser online. Laptopul e bun doar ca e depasit ca tehnologie.
Bafta!

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Daca vrei sa il folosesti pentru gaming ia-ti unul cu 20 mil+, daca te ocupi de home office, sau lucrari etc, e bun pentru asa ceva.Nici pentru gaming nu e rau, dar cele mai noi si faine jocuri nu o sa iti mearga.