| zxzx a întrebat:

Ce parere aveti de laptopul asta de la Toshiba? Oare daca il iau alb se va face urat in timb, se va ingalbeni plasticul ala. etc?

Il voi folosi pentru internet, filme online si muzica. Jocuri nu joc.

http://www.emag.ro/......EGDVKBBBM/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt altfel de plastice folosite. Daca-l protejezi, culoarea va rezista!

| Mozurov a răspuns:

Laptopul mi se pare super ok.Iar plasticul nu cred ca se va ingalbeni.Eu am imprimanta alba (si o am cumparata de 2 ani) si nu s-a ingalbenit.