| rudragos a întrebat:

Ce parere aveti de formatul 16:9 la monitoare, tv, etc? Mie mi se pare foarte ingust; 16:10 era perfect; chiar nu toata lumea foloseste calculatorul 100% pentru filme; daca deschizi orice program inclusiv un internet browser are cel putin un toolbar sus si unul jos, deci ecranul util se ingusteaza si mai mult.

1 răspuns:
| me a răspuns:

Da, si pe mine ma deranjeaza tot din motivul ca folosesc calculatorul mai mult pentru filme.