| bleakk a întrebat:

Ce parere aveti de: http://www.w3schools.com/. Este un site de introducere in programare (in special web design/web programing). Este util? Ati invatat vreunul de pe acel site? Din cate vad,iti trebuie un minim de cunostinte in limba engleza pentru a intelege,in rest, ca incepator, mi se pare ok.Ce spune un expert in domeniu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce treaba are cu Stiinta si Filosofie? Tehnologie era putin mai jos...

Cat despre site, e ok pentru toate nivelurile, fiindca nici expertii nu stau sa memoreze toate alea. Faza e ca e o introducere in ceea ce priveste platforma Web respectiva. Mai mult sintactic iti prezinta ceva. Cand ajungi sa proiectezi ceva o sa vizitezi mai des alt site minunat »»» stackoverflow.com