| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de IA de pe TikTok? (inteligența artificială), credeți că imaginile pe care le proceseaza sunt chiar așa cum arată pe TikTok? Sau sunt fictive? Random?

Răspuns Câştigător
| DonEduardo a răspuns:

Tot pde TikTok e fictiv in orice mod te-ai putea gandi.

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Le creează în funcție de informațiile pe care le primește. Primește presupuneri, creează alte presupuneri.

| Fr13nd a răspuns:

Depinde de puterea de calcul a hardware-ului care ruleaza si desigur de calitatea software-ului. Am vazut live chestii care par de neimaginat pe partea de AI Video