| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de LG GD510 Pop? Din toate punctele de vedere(mai ales bateriabig grin). Fundoihee hee

Răspuns Câştigător
| eve_5699 a răspuns:

E bestial! mi-am cumparat unu acum cateva luni, bateria ma tine vreo 3/4 zile, daca nu il inebunesti te tine si 5 zilewinking. camera de 3, 1 scoate poze bestiale, ecranul senzitiv e excelent, din pacate nu contine stilus, dar e vreo 5 lei unu, nici card n-are, carcasa nu e de plastik ieftin e mai rezistent. telu' e vreo 6 milioane la liberwinking, chiar se merita eu sunt super multumita de elwinking!

1 răspuns: