| Marynna a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LG GD510?

4 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Mi l-am cumparat acum cateva zile, si e super.
Nu se descarca repede, se aude foarte bine, face poze super, touchscreen-ul e precis si... este elegant. Plus ca nici nu este foarte scump.
Pa-pa! happy

| Necunoscută a răspuns:

E destul de okebig grin. Îl am din Aprilie. N-a fost aşa scump, dar nici ieftinlaughing. L-am luat pe mov (violet, purple). Îmi placelove struck. E simplu, pentru fete. Micuţ, drăguţ şi uşor de utilizat. Are ecranul mare, rezistent (a "aterizat" de câteva ori, dar încă e în regulă). Îmi place meniul. Camera de 3 megapixeli face poze foarte frumoase, ai slot de card, bateria ţine în jur de 3-4 zile, depinde cum îl foloseşti. E foarte simplu de folosit. Memoria telefonului este de 48 MB dacă nu mă inşel. Mi-e lene să caut pe net, dar din câte îmi aduc aminte, atâta aretongue. Ce să zic, sunt mulţumită de el. Sper să mă ţină, cât vreau eu să ma ţinălaughing.

| ady1o a răspuns:

Am auzit ca se incarca la soare NICE big grin am vrut sa il iau eu, dar mi-am luat un HTC HD MINI :X Telefonul este ok, n-are nimic special.

| denysame a răspuns:

Mie mi se pare destul de urathappy