| AaR1337 a întrebat:

Ce parere aveti de Numark NDX400?

3 răspunsuri:
| Ionutux a răspuns:

» Playerul se bucura de technologia Anti-Shock care permite muzicii sa ruleze chiar si cand vibratiile fac playerul sa dea skip. Are trei puncte hot-cue si o rotita sensibila la atingere pentru scratch-uri care iti dau tot ce ai nevoie pentru a-ti exprima creativitatea.

» NDX400 este un player flexibil, bazat pe slot loading, care nu doar ca ruleaza CDuri standard, ci si ruleaza CD-uri mp3 pentru rulari extinse de pe un singur disc.

» Aditional, poate rula de pe un USB flash drive pentru chiar mai multa flexibilitate. Pentru a naviga usor in folderele MP3, Cd-uri sau USB, NDX400 are un display de text foarte usor de citit.

» NDX400 are un sistem tip vinil pentru a stopa playback-ul exact ca un vinil si are si reverse mode care va permite sa incorporati chiar mai multe efecte de vinil speciale.

» Playerul are looping pentru a crea si integra loopuri instant in remix. Are playback programabil in modul single si continuu si va permite sa controlati ordinea rularii si crea playlisturi proprii. NDX400 are fader start, care porneste playerul atunci cand mutati crossfader-ul unui mixer compatibil conectat.

» NDX400 este un player puternic, solid, pentru o varietate de formate de muzica. DJii profesionali si razboinicii de weekend vor aprecia mixul de capabilitati si caracteristici la un pret rezonabil.

| AaR1337 explică (pentru Ionutux):

Voiam ceva de genul "parerea utilizatorului". Astea pot sa le iau si eu de pe net laughing

| AaR1337 explică:

Voiam ceva de genul "parerea utilizatorului". Astea pot sa le iau si eu de pe net laughing