| Mario1994 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy A5 ( 2017) cu ambele camere de 16 mp si 32 gb? Sa-l cumpar? E o alegere buna?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un telefon foarte bun

| ĂlaRău a răspuns:

Da e bun, atata timp cat iti place si dispui de bani.

| blacksky13 a răspuns:

Pe lângă faptul ca e un telefon foarte bun atât la design cât și la caracteristice eu îți zic scurt și la obiect fără a intra in detalii ca atâta timp cât ai banii necesari și vrei ceva bun și nou din punct de vedere al apariției telefonului eu zic ca merită. Eu am Samsung galaxy s6 și din câte știu Samsung galaxy A5 2017 se apropie la caracteristici de s6 și îți zic ca e un telefon foarte ok și îmi place. Deci da, e o alegere buna.

| Rusen_Elena_1994 a răspuns:

Eu am avut si e un telefon destul de bun

| Ciuculescu_Cristi_1988 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, doar ca este ecran full hd si nu are stabilizator de imagine. La pretul acesta 1800 de lei nu găsesti altul mai bun decat Galaxy A5