| Lola956 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung S5230? E bun? Are internet,youtube,de toate?[ma rog, nu chiar de toate laughing]

4 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Mi se pare un telefon pentru buget mic...Merge touchu ca naiba(trebuie sa apesti tare), se zgarie usor, nu ai wifi...cam prost telefonul, dar na acum e alegerea ta.
Ps:am avut s5230.

| njohn a răspuns:

Nu are wifi; ai putea alege Samsung s5260 sau Allview f2 crony sau Allview f3 sensy au de toate si nu sunt scumpe

| adaxbye a răspuns:

Salut. Pai eu am asa,si e bun,pentru mine :p Daca ai pretentii si vrei sa ai multe aplicatii,bla-bla. Atunci iti trebuie altceva. Dar asa e bun,net iti bagi de la cartela sau abonament, si youtube are, facebook, touch-u e bun, Mna, daca vrei sa ma mai intrebi cate ceva despre el..iti spun. Nu ai prea specificat ce vrei sa stii.

| SweetGirl992 a răspuns:

Buna! Eu am Samsung S5230 si nu are asa:WiFi, blitz, facebook incorporat. Internet am pe el dar de la extraoptiunea pe care mi-am actviato, deci nu are in el, doar daca esti pe abonament, sau cum spuneam, iti activezi optiune cu minute si internet, inrest e un telefon bun, are camera de 3.2 mp, face poze bune, iti incap cam 10-12 melodii fara card, are memorie mare, are multe jocuri