| Anelis a întrebat:

Ce parere aveti de Sony Ericsson Vivaz?happy. avantaje si defectebig grin
funditSAhappy

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> sony ericson -> modelul pe care il doresti, sigur o sa gasesti acolo ce te intereseaza;)

| NoKidding a răspuns:

Il am de 2 saptamana. Eu unu sunt multumit de el.Are camera de 8. 1mpx, wi-fi, card 8gb inclus, GPS, si singuru defect: nu se aude prea tare, in rest e ok. Eu o sa ma opresc la el...am schimbat multe telefoane.Parerea mea, ia'til daca asta ai de gand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita