| Rapidistu47 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste doua telefoane: "Sony Ericsson Vivaz Pro" si "Sony Ericsson Vivaz"?
Care este mai bun si de ce? (Daca se poate as dori un raspuns mai detaliat cu puncte tari si puncte slabe, nu trebuie neaparat la amandoua, doar la unul din ele care credeti voi ca e mai bun.)

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Singura diferenta majora Keyboard QWERTY pentru Vivaz Pro.Bineanteles si dimensiunile.
Personal as alege Vivaz Pro.

mai multe:

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_vivaz_pro-3075.php

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_vivaz-3022.php

| Rapidistu47 explică (pentru stlucian):

Mda... nu prea imi place sa ma iau dupa alte site-uri...
Daca mi-ai mai putea da si un alt motiv, o sa primesti funda.

| stlucian a răspuns (pentru Rapidistu47):

Nu pentru funda raspund dar daca te uiti la fiecare link in parte la "Price group"(jos sub Battery)o sa vezi ca e catalogat mai bun iar tastatura QWERTY te ajuta mult mai mult.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Vezi ca sunt vechi, sistem de operare antic, nu se mai fac aplicatii pentru ele, daca vrei sa il iei in zilele noastre mai bine renunta, symbianul e demodat/vechi