| Lavvvo a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung Wave 723? (cum vi se pare ca face pozele,durata bateriei, etc.)

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Nu e prea grozav, pentru ca nu are android, face poze bune la 5 mp, videoul se vede cam sacadat doar 15 fps, durata bateriei e bunicica

| Lavvvo explică (pentru HardCore7750):

Deci sa inteleg ca minusul cel mai mare este ca nu are android. Pe parcurs cred ce se vor rula si 2 sisteme de operare.

| HardCore7750 a răspuns (pentru Lavvvo):

Nu are cum sa ruleze 2 sisteme de operare, dar el are sistem de operare bada os, daca vrei sa joci jocuri, cauta jocuri pentru bada os, telefonul e bun pentru poze, pentru ca are camera de 5 mp
O zi buna

| Lavvvo explică (pentru HardCore7750):

Multumesc.Am spus ca, peste un timp se va putea face asta.Am o problema totusi la claritatea pozelor.Nu ma multumesc, ies foarte rele. Uite: file:///D:/Munte/Fotografie0157.jpg. ce pot face? Apropo, eu nu vreau jocuri, as vrea un editor de imagini.winking