| NickPop a întrebat:

Ce părere aveti despre aceste boxe? http://m.emag.ro/......D0P6SBBBM/

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Ce parere ar trebui sa avem despre o pereche de boxe desktop de 50 ron? Daca atat iti permite bugetul si ai nevoie urgenta de ceva sa sune, alege orice ca nu-s diferente intre ele.

| NickPop explică:

Utilizator1234. - le cumpar pentru un cioban de la munte... Nu cred ca el ar avea prea multe pretentii! Nu crezi?

| Utilizator1234 a răspuns (pentru NickPop):

Pai si de ce m-ar interesa acest lucru? Poti sa le cumperi pentru tine, pentru ciobanul de la munte, pentru sotia ciobanului sau pentru cine vrei tu. Ideea ramane aceeasi (pentru 50 de lei n-ai ce pretentii sa emiti) si nici n-ai nevoie de recenzii sau pareri din partea altora care le-au testat (nu ca ar fi cineva care testeaza astfel de cutiute).