| GEORGEL2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre black friday? cand incepe? la ce ora? mi-as cumpara un telefon

Răspuns Câştigător
| MOvidiu a răspuns:

Salut,black friday incepe incepand cu seara de joi-vineri cu orele 00:00. Succes! PS:Sunt reduceri mari la Alt.x in acest moment. O zi buna...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai exista un black friday autentic, magazinele se bat acum in "oferte" zi de zi

eMAG si cel au black friday in fiecare saptamana

| Georgiii2000 a răspuns:

Normal black friday cade pe data de 25 noiembrie dar ofertele se baga de pe 18 noiembrie și începe la 00:00 așa am citit pe net. Poti scrie pe Google :,, cand incepe black friday 2016 " si dai pe prima si gasesti acolo mai multe. Mi se pare destul de ok acest eveniment daca îi pot spune asa, sunt reduceri ok dar baga reduceri doar la unele produse. Si eu as vrea sa îmi iau un telefon, as opta pentru unul Samsung, ceva mai bunicel dar acum sa vad si la ce telefoane le face reducere.
O zi frumoasa!