| xLove a întrebat:

Ce parere aveti despre Canon eos 1100d? M-am gandit sa-mi cumpar un dslr. sunt incepatoare, m-am mai,, jucat" cu asa ceva doar cu aparatele prietenilor.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bun.Ai maruntis sa cumperi asa ceva? La pret ma refer.

| xLove explică (pentru darrio2007):

Da laughing cred ca e cel mai ieftin dslr de la Canon...

| darrio2007 a răspuns (pentru xLove):

Ok.Succes in noua ta pasiune.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Nu sunt un profesionsit cand vine vorba de aparate foto dar totusi iti recomand sa arunci o privire peste parerile celor care au cumparat deja acest aparat foto.

Este mult mai ok asa pentru ca ii poti intreba ce doresti si vei afla informatii folositoare direct de la sursa.

Review-urile le poti gasi aici: http://bit.ly/1cMUuHU si am vazut ca in acest moment aparatul se gaseste si la un pret promotional.